ClassRoof Bioclimatic

ClassRoof Bioclimatic

CLASSROOF

BIOCLIMATIC

ClassRoof Bioclimatic on tänapäevane kõrgtehnoloogiline alternatiiv traditsioonilistele päikesekaitsekonstruktsioonidele: lehtlad, varikatused, varikatusega pergolad. See pakub kaitset peaaegu kõigi ilmastikuolude eest: intensiivne päikesevalgus, sademed, tuul ja madalad temperatuurid. Tänu kõigi elementide juhtimisprotsessi kõrgele mehhaniseerimisele on lükandkatusega bioklimaatilise pergola kasutamine lihtne ja jõukohane isegi lastele ning puuetega inimestele.

Bioclimaticu katus on võimeline valguse intensiivsust reguleerima tänu lükandlamellidele, mida saab täielikult küljele tõmmata, võimaldades maksimaalset juurdepääsu päikesevalgusele. Vihmase ilmaga sulgub Bioclimaticu lükandkatus ja kaitseb tänu vastupidavatele tihenditele ja lamellprofiili erikujule siseruumi ka intensiivsete sademete eest. Drenaažisüsteem on korraldatud nii, et vesi suunatakse sadeveekanalisatsiooni mööda siserenne, tekitamata puhkajatele ebamugavusi. Tuule ja madalate temperatuuride eest kaitsmiseks kasutatakse kangast ZIP-ekraane või klaase. Seetõttu saab seda rajatist kasutada perepuhkuseks isegi hilissügisel ja varakevadel.

Meie ettevõte pakub lükandkatusega Bioclimaticut mitmes modifikatsioonis

        Maja külge ehitatud varikatuse kujul või vertikaalsete püsttugedega.

        Eraldi seisva ehitisena

        Lükandlamellsüsteemid valmis konstruktsioonidel

 Konstruktsioon on valmistatud ülitugevatest tänapäevastest materjalidest, millel on kõrge korrosioonikindlus. Ekspluatatsiooni käigus pole vaja teha täiendavaid hooajalisi hooldusi: süstemaatiline värvimine, konserveerimine talveks jne. Jõuelementideks on vastupidavad ja madala müratasemega elektrimootorid, mis annavad lamellide kiireks reguleerimiseks vajaliku jõu.

 Eraldi on vaja pöörata tähelepanu lükandkatusega varikatuse  äris kasutamise võimalustele. Tänu lisavõimalustele, mis kaitsevad halbade ilmastikuolude eest, saab Biolclimaticut kasutada restorani või kohviku terrassina iga ilmaga, mis suurendab oluliselt restoraniäri kasumlikkust.

Saada päring

Laadige meie UUS 2023 kataloog alla!

Tutvuge pakutud mudelitega ja nende spetsifikatsioonidega.

KÜLGMISED

SEADMED

Zip Screen

Süsteemid Zip Screen on motoriseeritud välimised rulood, mis on loodud teie mugavuse tagamiseks aasta ringi. Süsteemi põhielemendiks on spetsiaalselt loodud Zip Screen, mis keevitatakse kardinakanga servadesse. Eelkõige pakub see suuremat privaatsust ja aastaringset kaitset päikese, tuule, vihma ja putukate eest. Zip Screeni blokeerimistehnoloogia koos oma põhilindiga tagab täiusliku kaitse päikese- / UV –kiirte eest.

Juhtimine: automaatne

Automaatne klaasisüsteem Guillotine

Guillotine’i automaatne klaasisüsteem on üks uuenduslikumaid automaatseid aknasüsteeme Windowsi süsteemides. See Windowsi süsteem töötab automatiseerimissüsteemi kontrolli all.

 Valmistatakse 8 mm paksusest karastatud klaasist või 20 ja 22 m klaaspaketist (võimalus valida).  Karastatud klaas liigub kolmekordseid külgkanaleid mööda üles ja alla. Rihm, rihmaratas ja mootor tagavad liikumise üles ja alla. Tänu sellele täiustatud liikumissüsteemile omandab klaas tinglikud liikumisvõimalused.

 Tegelikult on selle süsteemi kõige olulisem element liikumatu klaas. Ülejäänud osad liiguvad mööda seda liikumatut klaasi. Seega, kui süsteem on avatud asendis, toimib liikumatu klaas käsipuuna.

 Juhtimine: automaatne

 Lisaks: värviline klaas; Isoleerklaas.

Lükandklaaside süsteem

Terrasside klaasist lükanduksed on loodud sujuvaks tööks ja ilusaks disainiks. Standardsed lükanduksed avanevad mööda horisontaalseid juhikuid libisedes. Neid saab teha nii parem- kui ka vasakukäeliseks kasutamiseks. Kui kiikuksed avanevad sissepoole või väljapoole, ei vaja lükanduksed pööramiseks ruumi ja mahuvad kitsastesse ruumidesse. Sliding Glass kaitseb väliste mõjude eest ebasoodsates ilmastikuoludes nagu tuul, vihm, lumi, tolm jne. Valmistatakse 8mm karastatud klaasist või 20 ja 22m klaaspaketist (võimalus valida).

 Lisaks: Värviline klaas; Isoleerklaas

Аutomaatika

 Lihtsad ja vastupidavad automatiseerimissüsteemid. See on uskumatult mugav.  Juhtida saab kaugjuhtimispuldi, nutitelefoni või tahvelarvuti abil. Looge individuaalne stsenaarium – määrake vajalikud seaded – ja konstruktsioon reageerib väikseimatele tuule- ja päikeseaktiivsuse muutustele. Päikese ja tuule automaatika avab varikatuse ja sulgeb selle, kui päikese aktiivsus suureneb. Varustame projekte Prantsusmaa ettevõtte Somfy automaatikaga. Ja oleme 100% kindlad toodete kvaliteedis –  just seepärast soovitame seda teile

TURVASÜSTEEMID

VIHMA-, TUULE- JA PÄIKESEANDURID

Tuule-, vihma- või päikeseanduriga saate optimaalse kaitse kõikides ilmastikuoludes. Andurid töötavad määratud stsenaariumide alusel, mis on alati teie vajadustele kohandatud. Andurid reageerivad automaatselt ja kohanduvad kergesti ilma ja olukorraga isegi siis, kui teid pole kodus

VIHM
PÄIKE
TUUL
SOMFY

MOOTORID

Somfy mootorid on ehitatud nii, et nad peaksid vastu kõige karmimatele ilmastikuoludele. Sel põhjusel testitakse kõiki Somfy tooteid enne tehasest ärasaatmist. Kõik Somfy mootorid on toodetud IP44-standardite järgi. Somfy mootoritele kehtib 2-aastane Somfy ettevõtte garantii.

  • Vaikne töötamine
  • Kergesti reguleeritavad ülemised ja alumised piirid
  • Vihma-, tuule- ja päikeseandurite integreerimine
  • Kõigi pergolate ja Bioaclimaticu mudelite sulgemise väga hea regulatsioon
  • Kerge juhtida nutitelefonilt või sülearvutilt liidese SOMFY CONNEXOON kaudu
  • Mitme varikatuse juhtimine ühe mitme kanaliga kaugjuhtimispuldiga
  • Hämardi kaugjuhtimispuldil
  • Võimalus eelprogrammeerida funktsiooniga „minu“
  • 230V + 50Hz voltage
  • 433,38 MHz Radio FrequencyValue

Valgustus

 Meie ettevõte eelistab esteetilist välimust. Ja esteetilise välimuse juures on kõige olulisem valgustus. Oma lahendustes pakume teile laias valikus valgustusvõimalusi. Soovi korral saame pakkuda teie keskkonnale sobivat valget või kollast (päevavalgust) valgusdioodriba. Pakume valgusdioode Sasmsung A + 24V / 3W (700 luumenit). Oma bioklimaatilistes lahendustes pakume teile elegantse välimusega kaherealist valgusdioodtehnoloogiat (RGB + Sun Light). Valgusdioodriba RGB abil saate valgusdioodi värvi muuta. Ja valgusdioodribaga SunLight saate lülitada valgusdioodi päevavalgusele. Uusima hämardisüsteemiga saate reguleerida valguse eredust.  Energiasäästufunktsiooniga saate  ökopuhta varjutamissüsteemi.

Kangad

Oma süsteemides kasutame esmaklassilisi SERGE FERRARI ja Sattleri blokeerivaid kangaid. Meie varikatuste kangastel on 7-aastane garantii ja kõik rahvusvahelised kvaliteedisertifikaadid. Tänu oma funktsioonile kaitsta talvel külma ja suvel päikesevalguse eest on  meie kangad energiatarbimise poolest kui looduse sõbralikud tööriistad. Meie kangad on enamasti beežides, valgetes ja hallides toonides ning neil on ka kaks mustrit: 3D ja ühetooniline. Meie blokeeriv kangas on 100% veekindel ja suurepärase struktuuriga. Kui paigaldada blokeerimiskangast spetsiaalsete tahtide ja tihenditega, on tulemuseks ülitõhus isolatsioon. Tänu täiendavale kangast soojustile on meie lehtla konkurentidest sammu võrra ees. Kangal olev õhuke kilekiht tagab suurepärase soojuse ja külma isolatsiooni. Pimenduskile kaitseb siseruumi päikesekiirte eest ning tagab kuuma ja külma tasakaalu. Kanga tolerantsivahemik on -30 kuni +70 kraadi. PVC baasil kangas – 620gr / m2. Tänu tulekindlusele minimeerib meie kangas süttimisohtu. Antibakteriaalsete omaduste puudumise tõttu kaitseb see mädanemise ja putukate eest. Tänu hügieenilisele struktuurile on meie kangast lihtne puhastada. Tänu tihedale koele ja tugevale struktuurile peab kangas väga pikka aega vastu.

Kataloog RAL

Alumiiniumprofiilis kasutame elektrostaatilise pulbervärviga katmise tehnikat. Selleks pihustatakse pulbervärvi osakesi värvipüstoliga alumiiniumprofiili pinnale. Kuna profiili pinnal ja värvipulbritel on vastupidised laengud, kleepuvad nad üksteise  külge tugevalt. Pärast seda protsessi pannakse profiilid ahju, mis soojeneb kuni 200 kraadini Celsiuse järgi, ja selles etapis värvimisprotsess lõpeb. Selle tehnika abil anname värvile 5-aastase garantii.

KATALOOG